|
Chciałbym się mylić ale dla mnie Probierz to gwarancja tegorocznej klęski , taka wisienka na zgniłym torcie.Gość bez żadnych sukcesów, prowadzący samych ogórków , do tego z przerośniętym ego.Jedynie coś w tej Jadze(chwilowo) zrobił ale jak wypadł mu Grosicki to była już tragedia zakończona porażką w pucharach z jakimiś pastuchami
Obym się mylił.
|