Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17654
Stary 01.03.2012, 23:46
Cezary Wilk chce odejść z Wisły !!!

cytat:
"Mam swój cel, jest nim wyjazd za granicę i do tego dążę."

źródło: dziennik polski - http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...gazowania.html

No to od kolejnej rundy musimy też szukać defensywnego pomocnika...
Odpowiedz cytując