labtec napisał(a):

ING Bank Śląski
mBank ma darmowe wypłaty tylko ze swoich, jeśli chcesz ze wszystkich - taka opcja kosztuje 5 złotych na miesiąc.
A po co wydawać piątaka na miesiąc ?
W ING wszystkie w kraju masz za friko
|
W przypadku mBanku darmowe są bankomaty Euronetu. To tak gwoli uściślenia. Ale oferta ING faktycznie najlepsza pod tym wzgledem bezsprzecznie.
@Kamil_mchw sprawdz sobie tylko jak wygląda sprawa z przelewami.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern