Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8000
Stary 01.03.2012, 23:03
BoBaSbK napisał(a):Wyświetl post
Może jak Ty zarabiasz 8 tys. zł, to dla Ciebie taki wydatek to pikuś. Jednak bierz poprawkę na to, że niektórzy mają wypłaty po 1,5 tys. zł i do tego rodzinę na utrzymaniu. Dla takich osób wyjście rodziną 4 osobową na mecz to wydatek rzędu 100 zł. Trochę ekonomii i człowiek się gubi, nie?
Bez urazy ale podtrzymuję to co pisał palikot. Patologia. Nie podoba się zarabianie 1,5 na miesiąc to zmiana pracy.... Jeśli wykształcenie nie pozwala... sorry.... nie miej o to pretensji do klubu i do innych kibiców. Znajdzie się na stadionie przynajmniej 100, którzy zarabiają mniej a radzą sobie i na meczach są.

Teraz bilety są praktycznie za darmo. Karnety jeszcze taniej niż ustawa przewiduje. Tyle co PKP do Gdańska. A komfort oglądania meczu na nowym stadionie o niebo lepszy. Trzeba tylko jak u dwulatka wyłączyć tryb roszczeniowy.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując