BoBaSbK napisał(a):

|
Może jak Ty zarabiasz 8 tys. zł, to dla Ciebie taki wydatek to pikuś. Jednak bierz poprawkę na to, że niektórzy mają wypłaty po 1,5 tys. zł i do tego rodzinę na utrzymaniu. Dla takich osób wyjście rodziną 4 osobową na mecz to wydatek rzędu 100 zł. Trochę ekonomii i człowiek się gubi, nie?
|
Bez urazy ale podtrzymuję to co pisał palikot. Patologia. Nie podoba się zarabianie 1,5 na miesiąc to zmiana pracy.... Jeśli wykształcenie nie pozwala... sorry.... nie miej o to pretensji do klubu i do innych kibiców. Znajdzie się na stadionie przynajmniej 100, którzy zarabiają mniej a radzą sobie i na meczach są.
Teraz bilety są praktycznie za darmo. Karnety jeszcze taniej niż ustawa przewiduje. Tyle co PKP do Gdańska. A komfort oglądania meczu na nowym stadionie o niebo lepszy. Trzeba tylko jak u dwulatka wyłączyć tryb roszczeniowy.