Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7999
Stary 01.03.2012, 22:26
BoBaSbK napisał(a):Wyświetl post
Dlatego zamiast wydać 60-50zł za bilet na mecz z Lechem (stara X) wolę sobie oglądnąć mecz w canal+ , kiedy ja siedziałem na X Wisła z Lechem wygrywała 8:0 a byłem też na meczu Wisły u siebie kiedy było na stadionie 40tys ...
Nie pierrrrdoool i tyle. Dla takich typów jak Ty, tylko dopłata od Wisly do przyjścia na mecz by zadowoliła (aby jeszcze zapłaciła za paliwo i parking, MPK, i jeszcze na kiełbachę dała...)
Nie jestem też obrońcą Basalaja, chce aby wyp..... z klubu. Ale to co Ty wypisujesz jest przegieciem.

Nie jesteś tez kibicem Wisły jak wolisz "kulwa" siedzieć przed TV. I jak wyżej napisano gowno nas obchodzi kiedy byłeś na meczu, a kiedy siedzisz przed TV. Dla Wisły twoja osoba znaczy mniej niż zero, bo na Ciebie nic nie zadziała- tzn. Żadna polityka marketingową, reklamowa, itp.

To tak jak zapraszać na stadion przeciętnego wielbiciela Gazety Wyborczej, albo promować piękna muzykę wsród gluchych.

Bez odbioru.

Aha a tak naprawdę, to chyba tylko w przytulisku zupę za darmo dają... zgadzam się z innymi - patologia.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 01.03.2012 o godz. 23:30.
Odpowiedz cytując