|
Ciężko oceniać trenera przez pryzmat indywidualnych przebłysków jakości zawodników ,których ma w składzie czy też indywidualnych błędów. Jak ławka ,krótka to nie ma nawet jak wymienić piłkarzy. Moim zdaniem Kazimierza pozbyto się pochopnie. Probierz nic nie zrobi. Grać będziemy może i podobnie ale nie będziemy strzelać goli. Bo kim? Pod tym względem nie będzie żadnej poprawy. Tym bardziej szkoda Kazimierza. Jakbyśmy mieli w kadrze napastników. Pomarzyć dobra rzecz.
|