GajowyDrwal napisał(a):

Jak można wyrzucać trenera po dwóch nie udanych meczach?
|
normalnie ? nie zapominaj że mówimy o Wiśle, przecież to u nas nie jest nic nowego, a że trafiło akurat na Kazimierza Moskala, szkoda ale co my możemy ? pokrzyczeć ? a w lipcu i tak pewnie będzie Smuda