Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1593
Stary 01.03.2012, 21:57
GajowyDrwal napisał(a):Wyświetl post

Jak można wyrzucać trenera po dwóch nie udanych meczach?
normalnie ? nie zapominaj że mówimy o Wiśle, przecież to u nas nie jest nic nowego, a że trafiło akurat na Kazimierza Moskala, szkoda ale co my możemy ? pokrzyczeć ? a w lipcu i tak pewnie będzie Smuda
Ostatnio edytowane przez Luu... : 01.03.2012 o godz. 22:00.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując