Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 01.03.2012, 21:33
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem dlaczego wy się cieszycie ,że jak mamy Probierza to nie będzie latem Franciszka "Dyzmy", który obecnie prowadzi drużynę PZPN-u. Też dziwi mnie po co zatrudnili Probierza na parę miesięcy. Probierz to jest taki trener ,którego można w pół minuty wymienić i nic się wielkiego nie stanie. Zresztą z Dyzmy też taki trener jak z koziej dupy trąba. Lenczyk pięknie go podsumował.

Przykład Wisły Kraków pokazuje, idąc Twoim tokiem rozumowania, że KAŻDEGO trenera można wymienić w pół minuty.
Powód: Dodałem cytat.
Ostatnio edytowane przez foxtrot_green : 01.03.2012 o godz. 21:34.
Odpowiedz cytując