Bronex napisał(a):

|
Nie wiem dlaczego wy się cieszycie ,że jak mamy Probierza to nie będzie latem Franciszka "Dyzmy", który obecnie prowadzi drużynę PZPN-u. Też dziwi mnie po co zatrudnili Probierza na parę miesięcy. Probierz to jest taki trener ,którego można w pół minuty wymienić i nic się wielkiego nie stanie. Zresztą z Dyzmy też taki trener jak z koziej dupy trąba. Lenczyk pięknie go podsumował.
|
Przykład Wisły Kraków pokazuje, idąc Twoim tokiem rozumowania, że KAŻDEGO trenera można wymienić w pół minuty.