|
Jest mi strasznie wstyd, że moja Wisła tak postąpiła z Kazimierzem Moskalem.
Może i ta funkcja przerosła Moskala, ale ktoś go tam zatrudnił, ktoś powiedział, że nie jest to trener na chwilę ale do końca sezony, ktoś mówił o polskim Guardioli, ktoś mówił ze nie szukamy trenera.
Teraz jest czas, żeby wziąć odpowiedzialność z to co się mówiło.
Nawet jeśli rozkaz przyszedł z góry (a parząc na dzisiejszą konferencje i zdenerwowanie Basałaja chyba tak było) to należało się podać do dymisji a nie robić z gęby cholewy.
Przeżyłbym gdyby tak odprawiono młodego Janasa ale nie Kazka który tak wiele dla Wisły zrobił i ma ją naprawdę głęboko w sercu.
|