Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 01.03.2012, 21:21
Ja myślę, że to dobra decyzja. Kaziu Moskal ma fatalny bilans w lidze i takie niestety są fakty. Chociaż zespół pokazywał momentami dobrą grę nie było wyników, a szczególnie bolesne były porażki u siebie. Z Probierzem jako strażakiem mamy szansę jeszcze załapać się do pucharów i uniknąć sportowej klęski. Na pewno jest to lepszy trener od Kazia czy od Maaskanta.
Z drugiej strony sam sposób rozwiązania kontraktu z Moskalem uważam za skandaliczny. Nie powinno się tak traktować ludzi zasłużonych dla klubu.
Odpowiedz cytując