|
Akurat w tej kwestii nic się w Wiśle nie zmieniło, zawsze po chamsku żegnano zawodników i trenerów. Nie wszystkich oczywiście ale niektórzy zostali potraktowani jak śmiecie. Bo tak ku..wa ciężko z kimś normalnie po ludzku pogadać i powiedzieć dlaczego tak a nie inaczej, przecież lepiej kopnąć w dupę i udawać, że nic się nie stało.
|