Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 01.03.2012, 19:15
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Wykorzystałby swoją szansę gdyby nie nonszalancja, nieodpowiedzialność i głupota niektórych zawodników. Nie muszę chyba pisać o których cudaków mi chodzi. Nie można wygrać dwumeczu grając przez 90! minut w 10. W lidze też sytuacja wyglądałaby inaczej gdyby nie błędy naszych obrońców.

No bo Czekaj to sam wyszedł na boisko... wina jest i zawodników którzy powinni oberwać po kieszeni ale Moskal chyba za pewnie się poczuł. Chciał być zbawcą który zrobi z Wisły Narodów Wisłę Polską... nie wyszło... gdyby miał jaja to by powiedział w przerwie że jednak jakieś wzmocnienia są mu potrzebne.. zrobił to ?
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując