Blaszczu16 napisał(a):

|
Wykorzystałby swoją szansę gdyby nie nonszalancja, nieodpowiedzialność i głupota niektórych zawodników. Nie muszę chyba pisać o których cudaków mi chodzi. Nie można wygrać dwumeczu grając przez 90! minut w 10. W lidze też sytuacja wyglądałaby inaczej gdyby nie błędy naszych obrońców.
|
No bo Czekaj to sam wyszedł na boisko... wina jest i zawodników którzy powinni oberwać po kieszeni ale Moskal chyba za pewnie się poczuł. Chciał być zbawcą który zrobi z Wisły Narodów Wisłę Polską... nie wyszło... gdyby miał jaja to by powiedział w przerwie że jednak jakieś wzmocnienia są mu potrzebne.. zrobił to ?