Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1571
Stary 01.03.2012, 18:51
Zastanawiam się jak można w taki sposób gnoić zasłużonego dla klubu człowieka i nie udzielić żadnych porządnych wyjaśnień? Skoro zarząd nie przewidywał, by Kazimierz Moskal prowadził pierwszą drużynę do końca sezonu, to po co ta cała szopka z podpisywaniem umowy, wyrazy wsparcia dla niego i ta akcja reklamowa z trenerem na tle stadionu? Byłem w szoku jak dzisiaj przeczytałem o zatrudnieniu Probierza. Życzę mu jak najlepiej, ale spodziewałem się, że wszechmocny zarząd ma choć odrobinę honoru.
Odpowiedz cytując