AveLechia napisał(a):

|
To co zrobił zarząd to szkoda gadać Kaziu Moskal jesteśmy z Tobą !!!
|
Tu nie chodzi o dobre samopoczucie Moskala, tylko o dobro Wisły. Wisła od blisko 300 minut nie trafiła w światło bramki a tu oburzenie jakby Moskal miał licznik 5 wygranych / 1 remis i ktoś Kazkowi krzywdę robił. Kazek powinien być świadom że taka decyzja zapadnie. Ten skład zdobył poprzednio mistrzostwo Polski. Kazka muszą bronić wyniki, a nie to że jest zasłużonym piłkarzem Wisły. Za to jeszcze nikt stanowiska nie utrzymał. Też go lubię, ale niczego dobrego o grze Wiśle nie można powiedzieć (gorzej to wygląda niż pamiętne 8 miejsce na koniec za czasów Kazka)
A Kazek sobie poradzi i na pewno dadzą mu możliwośc dalszej pracy w Wiśle, chociaż jestem za tym żeby zaczął trenować jakiegoś 1 ligowca. Niech się podszkoli
A Probierz.. z nim gorzej juz nie będzie. Kasy dużej nie dostaje, nic nie ryzykujemy. Dobry ruch.
mickrk17 napisał(a):

Poszperaj tam a znajdziesz Kazimierza Kmiecika i 50 innych zasłużonych zawodników / działaczy i trenerów Wisły.