|
Brawo brawo brawo! Dawno nie wierzyłem w żadnego naszego nowego trenera jak teraz... Mam (zresztą nie tylko ja) ogromne nadzieję na dobre wyniki Wisły pod wodzą Michała Probierza. Moim zdaniem miejsce w trójce w lidze + PP to realne sukcesy jakie możemy osiągnąć. Nie mogę doczekać się meczu z Lechem!
|