Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 01.03.2012, 18:02
OpEnTaNy napisał(a):Wyświetl post
A Moskal to przepraszam kim jest Bogiem ze go z Wisly zwolnic nie moga? Dajcie na luz troche... Mysle ze to dobra decyzja bo po sezonie Kazik i tak pozegnal by sie z Wisla a tak Probiez ma wiecej czasu na skompletowanie skladu.
Bedzie wiedzial przed sezonem kto mu nie potrzebny kto by sie przydal i Markus nie ....... ze nic nie osiagnal bo Moskal przy nim jest zerem nie trenerem
DO ....Y NĘDZY.JEST CHODZĄCĄ IKONĄ TEGO KLUBU, A DO TAKICH LUDZI PODCHODZI SIĘ Z NALEŻYTYM SZACUNKIEM A NIE TRAKTUJE JAK ŚMIECIA.SKORO WAM ....A TO NIE PRZESZKADZA TO ZNACZY , ŻE NIE ISTNIEJĄ DLA WAS ŻADNE WARTOŚCI-BYŚCIE SIĘ ....A SPRZEDALI ZA 3 PKT Z LEGIĄ AMICĄ czy ŁKSEM.
KIM ....A JEST PROBIEŻ?NO WŁASNIE.
TE FORUM NIE JEST NA MOJE NERWY........eni hipokryci

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując