Taktyka Moskala na granie krótkimi podaniami była ciekawa i ładna dla oka... ale k**** jego mać jakoś sytuacji z tego pod polem karnym nie było, nie chce widzieć Wisły rzucającej balony w pole karne rywali, nie chcę widzieć Barcelony w defensywie zamiast zmasowanych ataków w polu karnym rywali. Daje czas Probierzowi do końca sezonu i od tego co ugra z tym składem i jak odmieni grę Wisłę. Puchary to niech zostanie i przepracuje okres przygotowawczy w lecie kiedy to szatnię Wisły czeka istna transformacja/ewolucja.
Probierz myślę że nie mogłeś trafić w lepszej sytuacji do zespołu. Stawiam 0:6 dla Wisły z Lechią

!