Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 01.03.2012, 17:32
Ludzie, jaka szansa dla Moskala, o czym Wy mówicie? Wisła to jakiś mały klubik, gdzie trener może nabierać doświadczenia i eksperymentować? Kazimierz zdobył z Wisłą strasznie mało punktów w lidze, przegrywał z totalnymi amatorami, to ma być Wisła? Takiej Wisły chcecie, która jest pośmiewiskiem i którą Podbeskidzie wyprzedza w tabeli? Dostał szansę, przeprowadził z klubem okres przygotowawczy, nie chciał transferów, osiągnął dramatyczne wyniki i żegnamy. Nie ma sensu dłużej czekać, ten sezon można jeszcze uratować np. wygrywając Puchar Polski, a z Moskalem na ławce byłoby o to trudniej, niż z Probierzem. Także dajcie spokój z tym płaczem, że Moskal nie dostał szansy, że legenda, że jak mogli tak potraktować Kazka. Mam szacunek dla Moskala - człowieka, legendy Wisły, ale to nie jest równoznaczne z tym, że szanuję go jako trenera, którym jest po prostu słabym. Albo inaczej - póki co za słabym na Wisłę.
Odpowiedz cytując