Blaszczu16 napisał(a):

|
Jak Probierz przywróci Małeckiego do drużyny to będzie jego pierwszy minus. Nie może być tak, że piłkarz ma płacone, ten odmawia wyjazdu na mecz mimo że go obowiązuje kontrakt.
|
O ile sie dobrze orientuje to Malego odsunal zarzad a nie trener - wiec Probierz nie bedzie miał nic do gadania. Moze sie jak juz to zapytac czy jest mozliwosc jego powrotu