Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 01.03.2012, 17:27
Trochę nie fair w stosunku do Moskala. Gra zespołu nie wyglądała ostatnio zachwycająco, ale należała mu się poważna szansa. Zmiana trenera po kilku nieudanych meczach to niestety tradycja cupiałowej Wisły i nic nie wskazuje, by coś się miało zmienić.

Kilka wniosków z dzisiejszych zdarzeń:
- Smuda całe szczęście nie z Wisłą jest dogadany od nowego sezonu (chyba?)
- Basałaj raczej na wylocie
- Valckx raczej na wylocie

Od lata znowu wywracamy wszystko do góry nogami i zaczynamy od nowa. Nie żebym był zachwycony kierunkiem, jaki obrał ostatnio klub, ale zmiana koncepcji średnio co dwa lata to doskonała droga donikąd...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując