|
Wisla stoi w miejscu, Cupial niczego sie nie nauczyl, gdzie tu jakas logika
byl Petrescu, to raz dwa dostal kopa,nie dostal czasu na zbudowanie zespolu po swojemu
potem dostalismy polska mysl szkoleniowa
nastepnie Maaskant, Stan i Basalaj (uwazam ze mieli jakis pomysl na Wisle, na dlugofalowe dzialanie)
Maaskantu juz nie ma w klubie, Stan i Basalaja w lecie pewnie poleca,
i znow polska mysl szkoleniowa
ciagla karuzela
obstawiam ze jesli Probierz nie zalapie sie do pucharow to dostanie kopniaka
Cupial o wszystkim decyduje w klubie, przez tyle lat niczego sie nie nauczyl, ciagla karuzela
przeciez my stoimy w miejscu, Cupial nie gwarantuje stabilizacji, sukces ma byc na teraz!
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 01.03.2012 o godz. 17:21.
|