Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 01.03.2012, 17:15
Że Probierz ma doświadczenie w kierowaniu "burdelem" i jako "strażak" to akurat bardzo duży plus.
Bo tak... u nas żadnej długofalowej polityki nie ma, więc nie może sobie dajmy na to taki Maaskant układać drużyny po swojemu i kazać jej grać po holendersku. TO nie wypali, bo nie ma materiału,nie ma aż tyle czasu, bo Cupiał nie kupi mu piłkarzy do tej wizji.

Dlatego dla Wisły jest najlepszy trener ktory ukręci z gówna bicz jak to robi Fornalik w Ruchu. Zachowując proporcje sytuacja u nas jest podobna. Do momentu gdy właścicielem będzie Cupiał trener z wizją się u nas nie sprawdzi. Sprawdzi się fachura, który dostosuje taktykę pod drużynę, wydobedzie zalety maskujac przy tym wady. Będziemy grać tak by punktować.
Parę osób na forum zresztą się tego domaga. Probierz to jest mam nadzieję taki człowiek.
..
Odpowiedz cytując