Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 01.03.2012, 17:04
Ja sie ciesze. Wreszcie trener z charyzma, prawdziwa osobowosc, lider. Zobaczymy jak bedzie pod wzgledem czysto sportowym choc uwazam, ze to jedna z lepszych decyzji w ostatnim czasie i na pewno lepsza od Smudy.
Odpowiedz cytując