Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1556
Stary 01.03.2012, 16:57
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A mówiłem od samego początku, że boję się, że "Kazek" będzie jedynie kozłem ofiarnym- ....a tak postąpić z legendą klubu.....Ja .......e, jaki ten klub-a raczej Cupiał jest przewidywalny.
Skończył jak zabawka, która się paniczowi znudziła/rozczarowała. Jak każdy poprzedni trener zresztą.
Nawet nie kwestia czy był dobry czy nie, ale polityka właściciela jest tak przewidywalna i amatorska że brak słów.
..
Odpowiedz cytując