Pablo84 napisał(a):

|
A mówiłem od samego początku, że boję się, że "Kazek" będzie jedynie kozłem ofiarnym- ....a tak postąpić z legendą klubu.....Ja .......e, jaki ten klub-a raczej Cupiał jest przewidywalny.
|
Skończył jak zabawka, która się paniczowi znudziła/rozczarowała. Jak każdy poprzedni trener zresztą.
Nawet nie kwestia czy był dobry czy nie, ale polityka właściciela jest tak przewidywalna i amatorska że brak słów.