|
Chwilę ostygłem, przeanalizowałem sytuację i wiem o co chodzi!
W Jagiellonii potrafili mu wymienić po 10 piłkarzy i on dawał radę, tz nie spadał a nawet miał udane sezony. W lecie też wymienimy z 10 to on jest jak znalazł do takiej polityki transferowej.
Brawo, jednak to dobra decyzja.
|