blanco napisał(a):

Tu nie trener jest problemem tylko piłkarze.
Jeśli Cupiałowi zależy to niech wymieni paru naszych kopaczobiegaczy na prawdziwych piłkarzy.
Z tymi przebierańcami nigdy nie wskoczymy na wyższy poziom, choćby Moskal czy Probierz się mieli zesrać.
|
Naprawdę wierzysz w to, że ten skład jest słabszy od składu Podbeskidzia, Ruchu czy Korony? Czy to jest skład na 8 miejsce w lidze? Czy to jest skład, który przy wykorzystaniu choćby 70% potencjału, remisuje z ostatnim Zagłębiem? Albo, że jest aż taka różnica między nami a Śląskiem, z którym, bądź co bądź Wisła na jego terenie wygrała? Dajmy spokój z tymi bredniami, naprawdę.
Moskal nie zmienił nic, w stosunku do Maaskanta. Chwała mu za piękną karierę piłkarską w Wiśle. Niech nabierze doświadczenia gdzieś na w 1 lidze, później jakiś średni klub w Ekstraklasie i z największą radością powitam go w klubie. Nawałka tak zrobił i teraz naprawdę nieźle radzi sobie w Górniku.
Co do nowego trenera. Z pewnością najlepsze nazwisko z dostępnych obecnie POLSKICH trenerów, może obok Michniewicza. Pożyjemy, zobaczymy.