|
Ciekawe jaki kontrakt podpiszą- na jak długo i w jakiej formie? Po przygodach z Kasperczakiem i Maaskantem, powinni wynegocjować, że w razie zwolnienia dostaje np. 3-miesięczną odprawę, a w przypadku braku awansu do europejskich pucharów odchodzi bez odprawy.

Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
|