Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1540
Stary 01.03.2012, 16:03
Ciekawe jaki kontrakt podpiszą- na jak długo i w jakiej formie? Po przygodach z Kasperczakiem i Maaskantem, powinni wynegocjować, że w razie zwolnienia dostaje np. 3-miesięczną odprawę, a w przypadku braku awansu do europejskich pucharów odchodzi bez odprawy.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując