Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1533
Stary 01.03.2012, 15:58
Szkoda Moskala bo ma odejsc z klubu. Bezsensu.
Mam nadzieje, ze chociaz druga czesc tego newsa o przywroceniu Maleckiego nie okaze sie prawda bo to by oznaczalo, ze gowniarz wygral ten konflikt.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując