blanco napisał(a):

Tu nie trener jest problemem tylko piłkarze.
Jeśli Cupiałowi zależy to niech wymieni paru naszych kopaczobiegaczy na prawdziwych piłkarzy.
Z tymi przebierańcami nigdy nie wskoczymy na wyższy poziom, choćby Moskal czy Probierz się mieli zesrać.
|
Ci sami Piłkarze pokonali w tym sezonie Śląsk i Lecha więc coś tam potrafią chyba
