Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1527
Stary 01.03.2012, 15:54
blanco napisał(a):Wyświetl post
Tu nie trener jest problemem tylko piłkarze.
Jeśli Cupiałowi zależy to niech wymieni paru naszych kopaczobiegaczy na prawdziwych piłkarzy.
Z tymi przebierańcami nigdy nie wskoczymy na wyższy poziom, choćby Moskal czy Probierz się mieli zesrać.

Ci sami Piłkarze pokonali w tym sezonie Śląsk i Lecha więc coś tam potrafią chyba
Odpowiedz cytując