zim zum napisał(a):

|
Doszliby w końcu do tego, że mają przeciętnych zawodników, a nie zmieniali na okrągło trenerów.
|
No zwłaszcza w Reprezentacji widać jacy to są przeciętni zawodnicy

Moskal to za wysokie progi , a skład zwłaszcza w ofensywie mamy bardzo mocny i Probierz to wszystko po układa.