Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.03.2012, 15:53
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Doszliby w końcu do tego, że mają przeciętnych zawodników, a nie zmieniali na okrągło trenerów.
No zwłaszcza w Reprezentacji widać jacy to są przeciętni zawodnicy Moskal to za wysokie progi , a skład zwłaszcza w ofensywie mamy bardzo mocny i Probierz to wszystko po układa.
Odpowiedz cytując