|
Tu nie trener jest problemem tylko piłkarze.
Jeśli Cupiałowi zależy to niech wymieni paru naszych kopaczobiegaczy na prawdziwych piłkarzy.
Z tymi przebierańcami nigdy nie wskoczymy na wyższy poziom, choćby Moskal czy Probierz się mieli zesrać.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|