Jeśli to faktycznie prawda to... jest to zaskakująca decyzja. Bardziej prawdopodobne wydawało się, że Kaziu zostanie trenerem do końca sezonu. Mam mieszane uczucia, mimo wszystko chyba byłabym za daniu Moskalowi dłuższej szansy. W końcu z pustego i Salomon nie naleje.
O 16:30 konferencja, więc za max. godzinę będziemy wszystko wiedzieli.
