|
Nie podobało mi się kilka decyzji Moskala ale zmiana trener w tym momencie jest nieco dziwna....
Ciekawi mnie kto będzie firmował swoim nazwiskiem tą decyzje Valckx ? Basałaj ?
Jeszcze do tego pozytyw: Kolejne punkty do nagrody na najbardziej medialny klub marca !!!
Ostatnio edytowane przez westersyl : 01.03.2012 o godz. 17:42.
|