LucjuszWielki napisał(a):

|
JA też pamiętam nie jednego babola, ale mimo wszystko Stolara miło wspominam. Dudka był chyba naszym najlepszym prawym obrońcą, lepszym od Brożka bankowo, tez nie uchronił się od wpadek, ale chyba ogólny bilans lepszy od Piotrka...
|
prawym?
z lewej też bym typował Stolarke na nr1.
Potem chyba Nikola.