Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7011
Stary 01.03.2012, 12:06
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
JA też pamiętam nie jednego babola, ale mimo wszystko Stolara miło wspominam. Dudka był chyba naszym najlepszym prawym obrońcą, lepszym od Brożka bankowo, tez nie uchronił się od wpadek, ale chyba ogólny bilans lepszy od Piotrka...
prawym?

z lewej też bym typował Stolarke na nr1.
Potem chyba Nikola.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując