Blaszczu16 napisał(a):

|
Jak zarząd wymieni Stana na Bednarza, to znaczy że tym klubem kierują pajace nie profesjonaliści, a jeszcze jak Smuda przyjdzie to już kaplica. Trzeba będzie tłumacza zatrudnić przy wywiadach z nim.
|
Pytanie tylko czy to zarząd nie przewiduje dalszej współpracy ze Stanem, czy też może dostał sygnał od samego zainteresowanego, że ten nie chce przedłużyć umowy. W sumie nie zdziwiłoby mnie to.