Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7373
Stary 01.03.2012, 07:49
Podobno od strony organizacji wypadło to wszystko słabo - tak przynajmniej wynika z relacji tych, ktorzy byli na meczu a materiał pokazała stacja Orange Sport. Najwiekszy problem był z wyjsciem ze stadionu jak i z wejsciem, za mało bramek a jak powiedział Godlewski z Pilki Noznej atmosfera bardziej przypominała piknikową i w niczym nie byla lepsza od tej ktora panuje na stadionie Slaskim w Chorzowie. Do Euro podobno jeszcze sporo pracy przed organizatorami - i teraz nie ma zdziwienia czemu lepiej bylo nierozgrywac meczu o superpuchar polski. Nikt sobie nie wyobrazał wyjscia jedna bramka kibicow Wisły i Legii.
Odpowiedz cytując