Benan napisał(a):

|
Co do ustawienia Polaków to boki wyglądają ciekawie - Piszczek i Kuba z jednego klubu po prawej stronie, a Wawrzyniak i Rybus po lewej. Przynajmniej powinni być zgrani.
|
Pełna zgoda.
Przestępca, kapitan bez jaj na prawej - dopingowicz i słitaśna focia na lewej.
