Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7371
Stary 01.03.2012, 01:48
Benan napisał(a):Wyświetl post
Co do ustawienia Polaków to boki wyglądają ciekawie - Piszczek i Kuba z jednego klubu po prawej stronie, a Wawrzyniak i Rybus po lewej. Przynajmniej powinni być zgrani.
Pełna zgoda.

Przestępca, kapitan bez jaj na prawej - dopingowicz i słitaśna focia na lewej.

Ostatnio edytowane przez 0 22 : 01.03.2012 o godz. 01:51.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując