Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7003
Stary 01.03.2012, 01:12
Obronę mieliśmy znacznie lepszą - na każdej pozycji. To była nasza najlepsza formacja. Tak samo defensywny pomocnik, dawny Radek był mimo wszystko lepszy od obecnego Czarka. Genkov jest słabszy od Brożka. Ważnym ogniwem był też Boguski sprzed kontuzji. Jedyni gracze, których dodałbym do tamtych piłkarzy, aby otrzymać silniejszy skład to Pareiko, Melikson i Iliev.
Odpowiedz cytując