Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7370
Stary 29.02.2012, 23:43
Heh no i mamy czasy gdzie 60 tys ludzi robi oh i ah przy kazdej akcji,gdzie przy "DOnald Matole" polecialy gwizdy,gdzie spiewa sie co 10 -15 minut.

stadion o ktorym trabili caly dzien jaki jest piękny ---moze i jest super nowoczesny ale trybuny za bramkami sa za daleko,i te schodki tez psuja efekt,jak na Piascie Gliwice

kibicowsko dno,pilkarsko jeszce gorzej

Sluchania Szpakowskiego -uszy od tego bola,widac linia TVP ma byc taka ze do Euro nic nie mozna krytykowac.
Smuda tez wiadomo potulny piesek nie bedzie sie wychylał

glownymi wygranymi sa oczywscie Lato i jego banda ,ale mam nadzieje ze po kompromitacjii na Euro rozgoni sie to towrzystwo w 4 strony swiata.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 29.02.2012 o godz. 23:45.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując