Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7001
Stary 29.02.2012, 23:30
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
A nuż znowu jakiegoś Jirsaka wciśnie na kilka lat za gruby geld.
Wielu pewnie przypomni, że Marcelo mu wyszedł- Fakt trzeba mu to oddać - ale należy pamiętać, że dał się potem kręcić mengarowi Perlarcie jak młody pelikan. Najpierw wziął beznadziejnego napastnika Beto, do tego brał słabych brazylijczyków na testy.... wkręcał wszystkim, że ta jego perełka David Braz podpisał kontrakt z Juventusem - okazało się, że chłopak wrócił do Brazylii bo nie dał rady w PAO. Nie wiem nie widziałem chłopaka być może dobry piłkarz skoro jest teraz we Flamengo z Juve na pewno kontraktu nie podpisał.
Potem jeszcze przekonywał, że Beto podpisze kontrakt z greckim klubem chyba PAOKiem.

Marcelo +
Skorża mimo Levadii lekki +
Reszta słaba lub bardzo słaba.
Byłbym zapomniał do pozytywów zaliczę jeszcze Diaza - według mnie piłkarz nie najgorszy do tego ekonomiczne dobrze na nim wyszliśmy.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 29.02.2012 o godz. 23:35.
Odpowiedz cytując