Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2552
Stary 29.02.2012, 23:27
Ślaska stadion widziałem tylko z zewnątrz, i również jestem zdania, że wygląda to jak jakieś badziewie.
Widze na zdjęciach, ze są tam takie same barierki i krzesełka jak na PGE.

Narodowy ? Nie urządza.. I też się zastanawiałem, po co tyle trawy za bramkami ?

Lubie stadion Wisły, i lubie też Legii.
Arka? Zwykły kwadrat. Dwa razy już byłem incognito tam, i nie robiło to na mnie żadnego wrażenia.

U Nas w Gdańsku poprawiłbym tylko jedna rzecz. Miejsca między siedzeniami a barierkami jest malutko, i żeby przejść ludzie muszą stać. Ale poza tym, nie widze żadnych wtop tam.

Moja klasyfikacja.
1. PGE Arena
2. Legia
3. Narodowy
4. Wisła
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując