Ślaska stadion widziałem tylko z zewnątrz, i również jestem zdania, że wygląda to jak jakieś badziewie.
Widze na zdjęciach, ze są tam takie same barierki i krzesełka jak na PGE.
Narodowy ? Nie urządza.. I też się zastanawiałem, po co tyle trawy za bramkami

?
Lubie stadion Wisły, i lubie też Legii.
Arka? Zwykły kwadrat. Dwa razy już byłem incognito tam, i nie robiło to na mnie żadnego wrażenia.
U Nas w Gdańsku poprawiłbym tylko jedna rzecz. Miejsca między siedzeniami a barierkami jest malutko, i żeby przejść ludzie muszą stać. Ale poza tym, nie widze żadnych wtop tam.
Moja klasyfikacja.
1. PGE Arena
2. Legia
3. Narodowy
4. Wisła