Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7366
Stary 29.02.2012, 22:58
Ch... z piłkarzami...Tyle.

Zim zum zgadzam sie z Tobą co do Szapakowskiego. Teks o tym, ze Boenish wrócił do dobrej dyspozycji bo "cudnie" biegł z lini bocznej na swoją pozycje...Mnie roz.....l ))))
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 29.02.2012 o godz. 23:01.
Odpowiedz cytując