Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_Lechia
Member
Od: 02.2011
Skąd: Gdańsk(Stare Misto)
Offline
#
7365
29.02.2012, 22:55
Taki doping, że musiałem wyciszyć telewizor
Gdzie byli widzowie z trybuny, którą obejmowała kamera bo jakoś się schodzili a widzowie za bramkami siedzieli?
Kiepska obraz jakoś z daleka no i te "D" za bramkami jakby była bieżnia..
Marcin_Lechia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcin_Lechia
Znajdź inne posty napisane przez Marcin_Lechia