Wyświetl pojedynczy post
Marcin_Lechia
Member
 
 
Od: 02.2011
Skąd: Gdańsk(Stare Misto)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7365
Stary 29.02.2012, 22:55
Taki doping, że musiałem wyciszyć telewizor
Gdzie byli widzowie z trybuny, którą obejmowała kamera bo jakoś się schodzili a widzowie za bramkami siedzieli?

Kiepska obraz jakoś z daleka no i te "D" za bramkami jakby była bieżnia..
Odpowiedz cytując