Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7364
Stary 29.02.2012, 22:54
dziadowsko jak zwykle zagrał Wasilewski - to jest drwal a nie piłkarz... kosi równo...

najlepsi nasi:
Szczęsny, Piszczek - klasa światowa
bardzo dobrze wypadli również:
Błaszczykowski, Rybus, Obraniak, Perquis, Wawrzyniak

przyzwoicie:
Dudka, Polański, Mierzejewski, Matuszczyk

Tragicznie:
Jeleń, Grosicki, Wasilewski

bez oceny:
Mila, Boenish ? po co ich dał na 2 minuty? w ogóle nie wiem po co zmieniać dobrze dysponowanego Wawrzyniaka na Sebastiana który jest po cięzkiej kontuzji i w ogóle nie gra w klubie;/
Odpowiedz cytując