|
dziadowsko jak zwykle zagrał Wasilewski - to jest drwal a nie piłkarz... kosi równo...
najlepsi nasi:
Szczęsny, Piszczek - klasa światowa
bardzo dobrze wypadli również:
Błaszczykowski, Rybus, Obraniak, Perquis, Wawrzyniak
przyzwoicie:
Dudka, Polański, Mierzejewski, Matuszczyk
Tragicznie:
Jeleń, Grosicki, Wasilewski
bez oceny:
Mila, Boenish ? po co ich dał na 2 minuty? w ogóle nie wiem po co zmieniać dobrze dysponowanego Wawrzyniaka na Sebastiana który jest po cięzkiej kontuzji i w ogóle nie gra w klubie;/
|