|
Jak ktoś będzie potrzebował takiego gracza do zespołu i będzie on walorami pasował do drużyny to będzie miał w dupie czy grał dobrze w co drugim klubie, czy mu czarny kot przebiegł drogę tylko po odpowiednim czasie obserwacji wyłoży za niego bułę albo nie, i będzie miał gdzieś co będzie w wieku 32 lat, podpisze z nim kontrakt na 2-3 lata z opcją przedłużenia i tyle w temacie.
a tak na marginesie to gdzie on za młodu poszedł i się nie sprawdził? Melikson podpisał cyrograf na granie w Wiśle(5l) i mam nadzieje że z tego powodu nie puszczą go za pół darmo tylko dobrze zarobią (jak dojdzie do tematu)
|