Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6997
Stary 29.02.2012, 21:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Płakać mi się chciało oglądając ten filmik. Przepaść.

Nie rozumiem ludzi, którzy dopierdalają się do naszych byłych piłkarzy, próbując przy okazji bronic piłkarskie gówno zaszczycające (za niemałe pieniądze) obecnie nasz stadion.
bah bah, padne! Brozio naszym misrzem lewej obrony Barceloną zagrał pięknie to fakt, każdy piłkarz ma jakiś mecz ponad swoje umiejętności, przypomnijcie sobie ile razy przez Piotrka padły bramki... nie popadajcie w skrajność, wiadomo jest lepszy od Paljica bo to dno totalne, ale nie wyolbrzymiajcie
Odpowiedz cytując