wolfy napisał(a):

Płakać mi się chciało oglądając ten filmik. Przepaść.
Nie rozumiem ludzi, którzy dopierdalają się do naszych byłych piłkarzy, próbując przy okazji bronic piłkarskie gówno zaszczycające (za niemałe pieniądze) obecnie nasz stadion.
|
bah bah, padne! Brozio naszym misrzem lewej obrony

Barceloną zagrał pięknie to fakt, każdy piłkarz ma jakiś mecz ponad swoje umiejętności, przypomnijcie sobie ile razy przez Piotrka padły bramki... nie popadajcie w skrajność, wiadomo jest lepszy od Paljica bo to dno totalne, ale nie wyolbrzymiajcie