Benan napisał(a):

|
Co do ustawienia Polaków to boki wyglądają ciekawie - Piszczek i Kuba z jednego klubu po prawej stronie, a Wawrzyniak i Rybus po lewej. Przynajmniej powinni być zgrani.
|
Nawet to funkcjonuje przyzwoicie ale co z tego jak nie ma do kogo wrzucić na koniec no bo przecież nie do Jelenia.