Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7357
Stary 29.02.2012, 21:29
Benan napisał(a):Wyświetl post
Co do ustawienia Polaków to boki wyglądają ciekawie - Piszczek i Kuba z jednego klubu po prawej stronie, a Wawrzyniak i Rybus po lewej. Przynajmniej powinni być zgrani.
Nawet to funkcjonuje przyzwoicie ale co z tego jak nie ma do kogo wrzucić na koniec no bo przecież nie do Jelenia.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując