Wyświetl pojedynczy post
Benan
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7356
Stary 29.02.2012, 21:12
Co do ustawienia Polaków to boki wyglądają ciekawie - Piszczek i Kuba z jednego klubu po prawej stronie, a Wawrzyniak i Rybus po lewej. Przynajmniej powinni być zgrani.
Odpowiedz cytując