Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7353
Stary 29.02.2012, 20:50
Te pajacyki (maskotki) na Euro to żenada i wstyd moim zdaniem ale cóż. Nasze dzieci dorosłe będą a Szpakowski mecze reprezentacji komentować będzie, zobaczycie.
Odpowiedz cytując