Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7351
Stary 29.02.2012, 20:39
oł noł, ten pajac z legii podrywa publike do dopingu... jak ja slysze jego głos to zastanawiam się czy nie mniej denerwuje mnie twarz vukovica, radovica czy ljuboli....
Odpowiedz cytując